HOTEL AMI PETROVAC 5* 8-10 Mars

Çmimi: 
149 Euro

HOTEL AMI PETROVAC 5*

Description

►8-10 MARS ( FESTA E GRUAS )

MBREMJE GALA DATE 9 MARS: MUZIKE LIVE ME ERANDA LIBOHOVA

 

Perfshihet ne cmim:

Akomodimi në hotel me 5 yje

Mbremje Festive

Mëngjesi dhe darka

Parkim & Wi-Fi falas.

Përdorimi i pishinës dimërore dhe SPA

Nuk perfshihet ne cmim:

TRANSPORTI EXTRA 15 EURO