Hotel Splendid Conference & Spa Resort 5* – Budva

Çmimi: 
70 Euro

Paketa per Krishtlindje 23 – 28 Dhjetor
- 70 eur / personi me mengjes

- 110 eur/personi me mengjes+darke

Në cmim përfshihet:
– Akomodimi në dhome superiore per 2 netë/ 3 ditë
– Mëngjeset dhe darkat sipas zgjedhjes 
– 2 femije deri ne 10.99 vjec falas
– Përdorimi i faciliteteve të hotelit, Jacuzzi, Sauna, Pishinë e brendshme.
– Parkim dhe Wifi falas
Ekstra:
-Taksa e turistit 1.5 eur/dite per te rriturit dhe 0.5 eur/dote per femijet deri ne 10.99 vjec