Hotel Splendid Conference & Spa Resort 5* – Budva

Çmimi: 
170 Euro
Paketa per Vitin e Ri 29 dhjetor – 04 Janar 2021
 
170€/person
 
Në cmim përfshihet:
– Akomodimi ne dhome superiore 2 netë/ 3 ditë
– Mëngjeset dhe Darkat
– Përdorimi i faciliteteve të hotelit, Jacuzzi, Sauna, Pishinë e brendshme.
– Parkim dhe Wifi falas

 

Ekstra:
-Taksa e turistit 1.5 eur/dite per te rriturit dhe 0.5 eur/dote per femijet deri ne 10.99 vjec
-Femijet nga 2-11.9 vjec paguajne 20 eur/femija ne dite kur akomodohen me prinderit
– Personi i trete ne dhome adult perfiton 10% SKONTO
– Shtesa per dreken 20 eur/person dita
-Taksa e turistit 1.5 eur/dite per te rriturit dhe 0.5 eur/dote per femijet deri ne 10.99 vjec