PARADISE ISLAND RESORT & SPA

Çmimi: 
1 519 Euro

Cmime te vlefshme për disa data të caktuara brenda periudhës 1 Shtator – 31 Tetor!
Cmimi Full Board: 1519€ / person
Cmimi All Inclusive: 1739 € / person

Cmime te vlefshme për disa data të caktuara brenda periudhës 1 Tetor – 30 Nëntor!
Cmimi Full Board: 1549 € / person
Cmimi All Inclusive: 1769 € / person

Ne cmim perfshihet:
– fluturimi vajtje-arrdhje nga Tirana me Turkish Airlines sipas orareve mëposhtë
– bagazhe të plota
– pritja ne aeroport nga partneri yne
– transferta vajtje-arrdhje aeroport – hotel – aeroport me hidroplan ose anije të shpejtë
– akomodimi në resort në Superior Beach Bungalow për 6 netë qendrimi
– mëngjes, drekë dhe darkë nëse zgjidhni konceptin Full Board
– mëngjes, drekë, darkë dhe pije nëse zgjidhni konceptin All Inclusive
– pija e mirëseardhjes
– një shishe ujë 500 ml cdo ditë në dhomë
– caj/kafe cdo ditë në dhomë
– Wifi në dhomë
– palestër
– sportet tokësore si Badminton, Bilardo, Ping Pong, Volejboll, Squash, Sauna, Banjë me avull, Tenis, Basketboll, Xhakuzi.
– windsurf, kanotazh
– Ujë gjatë vakteve
– Një shishe verë e gazuar dhe shportë me fruta nëse festoni muajin e mjatit (për martesa brenda 6 muaj nga data e udhëtimit).
– Tortë datelindjeje dhe shishe verë nëse festoni datëlindjen në resort.
– Sigurimi i shëndetit në udhëtim.
– Të gjitha taksat.

Oraret e nisjes:
Tiranë 20:55 Stamboll 23:40
Stamboll 01:55 Maldives 12:15

Oraret e kthimit:
Maldives 22:45 Stamboll 05:00
Stamboll 07:40 Tiranë 08:25

Comfort Travel bashkepunon me dhjetra resorte ne Maldive, ndaj nëse pëlqeni ndonje resort që  nuk  eshte publikuar ne website na kontaktoni për të marrë ofertën.