Radika Resort Mavrovo 5*

Çmimi: 
288 Euro

Paketa e Vitit të Ri

Paketa është e vlefshme për periudhën 31 Dhjetor – 2 Janar

-288 Euro/Person, akomodim ne dhome Superiore.
-308 Euro/Person, akomodim ne Junior Suite.
-328 Euro/Person, akomodim ne Apartament.
-440 Euro/Person, akomodim ne Suite Presidenciale.

Perfshire ne pagese:
– akomodimi per 2 netë me mengjes dhe darke
– darka GALA e dates 31 Dhjetor me muzik live,
– muzike live gjate darkës me 1 Janar
– pijet gjate darkes GALA (pije vendase, vere, raki, pije freksuese, uje)
– Pishine e brendshme,  jakuzzi
– Perdorim i ambienteve SPA(Sauna,Pishina private)
– Qendra Fitness
– Futboll/tennis tavoline/bilardo
– Kend lojrash per femijet
– Televizor Digital IP/TV me 81 kanale
– Parking
– Wireless
– fishekzjarret me 31.12.2019
– pija e mereseardhjes gjate check in-it dhe paketa pershendetese gjate check out-it.
– transport falas tek qendra e skijimit Zare Lazarevski

Femijet 0 – 4 vjec ne dhome me prinderit, akomodohen falas.
Femijet 4 – 12 vjec ne dhome me prinderit, paguajne 135 euro per 2 netet.
Personi i trete i rritur ne dhome, paguan 238 euro per 2 netet.

 

Shenim: Ne dhomat “superior” dhe “junior suit” mund te vendoset vetem 1 krevat ekstra, ndersa ne “apartament” mund te vendosen edhe 2 krevate ekstra.

Te dhenat per dhomat:
Dhoma superiore – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Junior Suite – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Apartamenti – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)
Apartamet Presidencial – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)