Sun Island Resort & Spa

Çmimi: 
1 499 Euro

Cmime te vlefshme për disa data të caktuara brenda periudhës 1 Shtator – 30 Shtator !
Cmimi Full Board: 1499 € / person
Cmimi All Inclusive: 1749 € / person

Ne cmim perfshihet:
– fluturimi vajtje-arrdhje nga Tirana me Turkish Airlines sipas orareve mëposhtë
– bagazhe të plota
– pritja ne aeroport nga partneri yne
– transferta vajtje-arrdhje aeroport – hotel – aeroport me hidroplan ose anije të shpejtë
– akomodimi në resort në Standart Beach Bungalow për 6 netë qendrimi
– mëngjes, drekë, darkë, ujë nëse zgjidhni konceptin Full Board
– mëngjes, drekë, darkë dhe pije nëse zgjidhni konceptin All Inclusive
– pija e mirëseardhjes
– një shishe ujë 500 ml cdo ditë në dhomë
– caj/kafe cdo ditë në dhomë
– Wifi në dhomë
– palestër
– sportet tokësore si Badminton, Bilardo, Ping Pong, Volejboll, Squash, Sauna, Banjë me avull, Tenis, Basketboll, Xhakuzi.
– windsurf, kanotazh
– Ujë gjatë vakteve
– Një shishe verë e gazuar dhe shportë me fruta nëse festoni muajin e mjatit (për martesa brenda 6 muaj nga data e udhëtimit).
– Tortë datelindjeje dhe shishe verë nëse festoni datëlindjen në resort.
– Të gjitha taksat.

Oraret e nisjes:
Tiranë 20:55 Stamboll 23:40
Stamboll 01:45 Maldives 11:55

Oraret e kthimit:
Maldives 22:40 Stamboll 04:55
Stamboll 07:40 Tiranë 08:25

SHENIM:Comfort Travel bashkepunon me dhjetra resorte ne Maldive, ndaj nëse pëlqeni ndonje resort që nuk e shikoni në website, kontaktoni agjentët tanë për të marrë ofertën.